MČR ve snowboardcrossu bude o víkendu v Herlíkovicích

Mistrovství ČR v SBX snad s konečnou platností bude! Ale ne ve Špindlu na Stohu, jak se předpokládalo, ale v Herlíkovicích. Středisko končí sezónu a je připraveno obětovat pro tuto událost maximum sněhu.

O stavbu trati se bude starat Robert Látal z Dolní Moravy, a tak vše nasvědčuje tomu, že by nakonec i u nás mohly být perfektní závody.

V sobotu se pojede FIS závod, který však bude otevřen pro všechny jezdce bez nutnosti registrace. V neděli si to pak jezdci rozdají o titul Mistra ČR.

Určitě o víkendu (29. – 30. března) přijeďte, bude to letos pro všechny ojedinělá možnost si v Čechách zazávodit v kvalitní trati.

8 odpovědí na “MČR ve snowboardcrossu bude o víkendu v Herlíkovicích”

 1. preju krejbichum , tybisovi , hulovi a drbicovi natrhnete tem vyfesakovanejm boreckum co jezdej svetovy pohary prdeleeee

 2. Hula: Cti poradne..
  Kategorie: ženy , muži ( vše počítáno od 15.let )

  – skicross
  – bordercross
  – telemark
  Flaska: Diky za duveru, ale duo Krejbich je tou dobou na soustredeni, protoze na stara kolena jeste chtej hrat ten fotbal. A Kotek surfuje na Bali..
  Takze i ja se pridavam s drzenim palcu vsem nevyfesakovanejm..

 3. Vedení areálu je na hlavu freestylistum zrušej skok, a pro snbcross se najednou roztrhaj.
  Reditel je dement….

 4. Na Klínovci se pojede snbcross jen tak jako doplněk, pro děti a příchozí, maj možnost si tenhle sport vyzkoušet a za rok vám vyfešákovanejm natrhnout prdel:)! Loni bylo na Klínovci něco podobného a snbaci tam byli tři a ani jeden neměl víc jak 15 let! Trat je postavená tak že se dají objíždět velké skoky a tak… doufám že uznáte že se to netluče s vaším MČR, které jsem viděl loni na Mísečkách a to je o něčem trošku jiném!

 5. Tak prju tem co tam budou,ale v tom pripade typuju vitezem vencana , hulu , dbrice a emil by taky do vysledku mohl promluvit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *