Soustředění Czech SBX Teamu na Hintertuxu

Czech SBX Team vyrazil společně s crew ze Sport Club Fun na soustředění na rakouský ledovec Hintertux. Počasí se vydařilo a celé čtyři dny bylo krásné azurko.

Snowboardcrossová trať byla perfektně připravena a tréninkové podmínky naprosto luxusní. Snad jen fronty u vleku to trochu kazily, ale i s tím se nakonec dalo žít od chvíle, kdy přijeli rolbaři, kteří hlídali.
Soustředka se zúčastnili snad všichni, kteří v ČR jezdí snowboardcross. Majkl Novotný, Petr Knapp, David Bakeš , Emil Novák, Evka Samková a samozřejmě trenér české reprezentace Marek Jelínek. Dále pak také mlaďoši ze Sport Clubu Fun – Daníka Martinek, Peters Bohůnek, Skyho Sýkora a jejich vůdkyně Lenka Dvořáková.

Asi by to snad ani nebylo snowboardové soustředění, kdybychom neměli nějakou tu nehodu na trati. První kdo se prolétl vrtulníkem byl Johnny Kubičík, který trochu nevychytal skok v parku a padnul hlavou až za dopad. O dva dny později ho následoval Emil Novák, kterému se chytla hranka nad dropem a vymetl cestičku k wutangu. Oba to v pořádku přežili a už se chystají na další výlet :)

Vložit komentář