LTB GT 63

LTB snowboards company připravila nový model LTB GT 63 pro letošní olympijskou sezonu a speciálně pro olympijský snowboardcross závod.

LTB GT 63 je závodní model již páté generace snowboardů zaměřených na výkon s perfekní stabilitou na hraně. Díky dlouhodobé spolupráci s Michalem Novotným jsme vyrobili jedno z nejrychlejších prken planety. S předchozími modely této výjimečné řady jsme získali mnoho uspěšných výsledků včetně prvních míst. V koncepci snowboardcross – GT jsme dokázali vytvořit snowboard ne jen pro kreativní ježdění a skoky, jak je vnímán obecně širokou veřejností, ale i velmi výkonný model pro rychlou jízdu po hraně.

Model pro letošní sezonu prošel výraznou změnou tvaru. Snowboard má delší akční hranu a změněný rádius, takže letošní model bude celkově rychlejší a stabilnější i v oblouku. Konstrukčně zůstává nadále unikátní kompozitový sandwich, vycházející z předchozích modelů, u kterých jsme jemně upravili poměr vyvážení vláken karbonových a aramidových /kevlarových/. Museli jsme brát v úvahu veškeré předpokládané vlivy pro nadcházející sezonní trendy jízdy, stavby tratí, výkonu jezdce atd. Doufáme, že výkon tohoto olympijského snowboardu bude opět fantastický, tak jak se nám to povedlo u předchozích modelů. Po testech v této sezoně se jeví jako superrychlý model, který, jak doufáme, všechny příjemně překvapí.

Olympijský model LTB GT má unikátní fullwood povrch ze dřeva. Tento originální dřevěný 100% přírodní povrch je ošetřen velmi tenkou vrstvou pryskyřice, kterou je chráněn proti vnějším vlivům a napuštěn přírodním olejem. Tímto designem se snažíme skloubit nejvýkonnější hi-tech snowboardovou konstrukci s velmi přirozeným a přírodním povrchem, který nás navrací k přírodě a je šetrnější k planetě. Těšíme se, že naše společné nápady a úsilí, které jsme vložili do výjimečného olympijského modelu, podpoří Michala Novotného do dalšího levelu v jeho olympijské sezoně a závodě.

Zdroj: ltbsnowboards.com

1 komentář

  1. Jakub napsal:

    thumbs up

Vložit komentář