Pavel Heiník nespí

Závěrečnému závodu SP v italském Valmalencu, na který může jet jen 50 nejlepších mužů a 50 nejlepších žen, předchází 7.3.08 SP ve Stonehamu (CAN). Průběžné pořadí SP zajišťuje účast ve Valmalencu Davidu Bakešovi (17.), Michalu Novotnému (19.) a Kláře Koukalové (24.). Celkem v klidu může být i 46. Martina Krejčová.

Martina ve Stonehamu nestartuje, ale byla by náhoda, kdyby ji dokázalo zajet všech 5 závodnic z 5, které jsou současně horší a startovali 1.3. v USA, takže se dá předpokládat, že přejedou do Kanady.

Kdo se ale v noci převaluje na posteli, je Pavel Heiník, který ve Stonehamu také nestartuje. Jeho 49. pozice není příliš pevná a počet horších závodníků, kteří startovali v USA a budou tedy asi i v Kanadě, je vyšší – 18. Když se nikdo z Pavlových soků nekvalifikuje do finále, tak má Pavel do Itálie zelenou. My bychom si ale všichni přáli, aby se kvalifikoval Emil Novák a dopadl v závodě na 23. nebo lepším místě. Tím by jeli do Itálie Pavel i Emil.

Komentáře: 2

  1. p_h_brzda napsal:

    Ty vole tady se nekdo kope doprdele nudou fest. Po vecerech nespim ale prauju a na 95% i kdyz budu do top 50 pojedu leda tak do prdele a ne do itálie.

  2. Jelen napsal:

    tak ze stonehamu hlasim ze to ani pavlovi ani emilovi(jel skvele) nevyslo

Vložit komentář