Wrigley se stalo staronovým generálním partnerem Úseku snowboardingu Svazu lyžařů ČR

V tiskové zprávě vydané dnes SLČR se píše především o vynikajících žvýkačkách s dlouholetou tradicí a podpoře Petry Elsterové. O ostatních přínosech žvýkačkářů se nemluví, ale dá se očekávat podpora Freesnow serie 2006 apod.

SLČR také uspořádal u této příležitosti tiskovou konferenci s křestem snowboardu P.E. , ale ta byla hned dnes dopoledne – takže kdo si příspěvek nepřečetl ráno, tak neměl šanci.

Václav Naiman, marketingový ředitel společnosti Wrigley ke spojení uvádí: „Žvýkačka je symbolem pohody, navozuje pocit uvolnění, bývá také označována za známku nezávislosti a rebelství. Patří prostě ke každodennímu životu a stylu mladých lidí, což přesně vystihuje i snowboarding – volnost, pohoda, uvolnění, jedinečný zážitek a nezávislost. Chuť žvýkačky Winterfresh a její jméno navozuje představu zasněžených kopců, svěžesti, lehkosti a v neposlední řadě i adrenalinových sportů, což snowboarding bezpochyby je. Proto jsme se rozhodli i nadále podporovat český snowboarding, neboť jsme vždy prosazovali moderní trendy a věnovali se podpoře všech trendy a dynamických aktivit.“

btw.: Stránky freesnow.cz zatím neobsahují termíny závodů pro rok 2006 (visí na nich loňská data), tak pozor, abyste se někam neřítili zbytečně!

Vložit komentář