Tochal Snowboardcross!

Iran Flag Ano, Tochal je v Íránu. Ano, 26.-27.12. se zde jedou dva snowboardcrossy (FIS a NC). Ahmadínežád platí ubytování s plnou penzí a dopravu během závodů. Ženy nejsou povoleny*.


Letenka z Vídně do Teheránu (odkud vede lanovka přímo na svah) se dá koupit za cca 13.000 Kč. Kdo by se mnou chtěl strávit Štědrý den v letadle, strašně potichu si notovat křesťanské koledy, jezdit ve výšce 3600 – 3900 m.n.m., Silvestr strávit s balenou vodou na hotelové pryčně, tak se tu co nejdříve nahlašte!!

V Íránu se nesmí pít líh, proto by česká výprava mohla zajet po „večírku“ konečně dobré umístění!

Tochal Skiresort
Írán Snowboarders

Rozhodně si nastudujte následující dokumenty:

Pozvánka na závody

Tochal Ski Resort

…………………………………..
Pár zajímavostí:

– Peníze, doklady, letenky je nutno nosit neustále při sobě, nejlépe ukryté na těle.

– Nedoporučuje se individuální pohyb v noci, zvláště v málo frekventovaných oblastech, pohyb osamělých osob v noci je extrémně nebezpečnou záležitostí.

– Vzhledem k několik let trvajícímu suchu se zhoršuje kvalita vody ve vodovodním řádu, doporučuje se tedy pít vodu pouze balenou nebo převařenou.

– Cestování autobusy v nočních hodinách se nedoporučuje vzhledem k častým dopravním nehodám.

– Muži mohou nosit obvyklé turistické oblečení, nesmí ale mít krátké kalhoty. (To by snad neměl být problém)

– Před cestou do Íránu se doporučuje očkování proti hepatitidě A a B, tyfu a paratyfu. Na několika místech se vyskytly případy tzv. krymsko-konžské ebolové horečky.
…………………………………..

Kdo se chytí na udičku?

*, V Koránu jsem se dočetl, že ženy jsou mizerné sportovkyně, ale zato dobré kuchařky – sportovních klání se tedy účastní pouze jako gastronomická podpora.

1 komentář

  1. […] vypadá, že jediné SBX závody, které nás do konce roku čekají, se budou konat v íránském Tochalu. Ty byly přesunuty na termín 28.+29.12.06. Po zrušení závodů v Bad Gasteinu, byla zrušena […]

Vložit komentář